עוגיות

כמו רב האתרים האחרים, גם אנו ב סטודיו לפילטאיס אונליין - inhale,  משתמשים בקבצי עוגיות באתר https://inhale.co.il. מסמך זה הוא חלק בלתי נפרד ממדיניות הפרטיות שלנו, ומתאר את השימוש שאנו עושים בעוגיות ואת הבחירות שיש למשתמשי האתר בקשר לכך. המשתמשים באתר מצהירים כי הם מסכימים למדיניות העוגיות שלנו. אם אינכם מסכימים למדיניות זו, חדלו משימוש באתר מיד. 

עוגיות הן כינוי לקבצי מחשב, המעודכנים על ידי הדפדפנים השונים על מחשבי משתמשים באתרי אינטרנט שונים, כדי לאפשר חוויית שימוש טובה יותר באתר. מקובל לחלק את משפחת העוגיות לשלוש קבוצות מרכזיות: חיוניות, תפעוליות, ושיווקיות. 

עוגיות חיוניות נחוצות לפעילותו התקינה של האתר. הן מאפשרות לנווט באתר ולהבטיח את בטיחותו של האתר.

עוגיות תפעוליות, מאפשרות להעניק חוויית גלישה מוצלחת. הן מאפשרות לזכור את העדפותיך, כמו השפה בה האתר יוצג, לדוגמא. 

עוגיות שיווקיות מאפשרות לאתרים להציג תכנים שיווקיים שמבוססים על בחירות והרגלי גלישה של המשתמשים. 

אנו משתמשים בעוגיות הכרחיות באתר, לצורך תפעולו של האתר ולצורך שמירת בטיחותו. אנו משתמשים גם בעוגיות תפעוליות לצורך תמיכה בחוויית הגלישה של המשתמשים שלנו. 

משתמשים יכולים בכל עת לחסום עוגיות או למחוק עוגיות לא חיוניות, באמצעות שימוש בתפריט העזרה על הדפדפן. זכרו כי ביטול עוגיות שאינן חיוניות עלול לפגוע בחוויית הגלישה. לדוגמא, כדי לזכור משתמש קיים, אנו משתמשים בעוגיה המתוקנת על הדפדפן. מחיקת העוגיה תאריך את תהליך הכניסה לאתר של משתמשים קיימים.

אתם מוזמנים ללמוד עוד על עוגיות באתרים הבאים: 

www.allaboutcookies.org 

www.youronlinechoices.com.


להלן תוכלו לראות את העוגיות בהן אנו עושים שימוש. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה באימייל: sivanhalfon5@gmail.com